Ndërlidhjet

JOKOHAMA


Suedia, Anglia, Spanja dhe Paraguaji do t’i vazhdojnë garat e mëtejme në kampionatin botëror të futbollit.
Pas Francës, Argjentina është kampioni i dytë botëror që eliminohet në rrethin e parë.
XS
SM
MD
LG