Ndërlidhjet

JAPONI/KOREA JUGORE


Në Kampionatin botëror në futboll, Meksika dhe Italia përfunduan ndeshjen me rezultatat 1 me 1, Ekuadori mundi Kroacinë 1 me 0, Brazili- Kosta Rikën 5 me 2, Turqia- Kinën 3 me 0.
Brazili dhe Turqia u kaualifikuan për turnin tjetër, pas fitoreve të sotme.
XS
SM
MD
LG