Ndërlidhjet

JAPONI/KOREA JUGORE


Belgjika dhe Japonia hyrën në rundin e dytë të Kampionatit botëror në futboll, kurse Rusia dhe Tunizia u eliminuan.
Japonia mundi Tunizinë 2 me 0, kurse Belgjika- Rusinë 3 me 2.
XS
SM
MD
LG