Ndërlidhjet

JAPONI/KOREA JUGORE


Përfaqësueset e Shteteve të Bashkuara, Koresë Jugore, Belgjikës dhe Japonisë hyrën në rundin e dytë të Kampionatit botëror në futboll, kurse Rusia, Tunizia, Portugalia dhe Polonia u eliminuan.
Ndeshjet e sotme kompletuan rundin e parë të kampionatit, kurse rundi i dytë fillon nesër me ndeshjet midis Anglisë dhe Danimarkës dhe Gjermanisë e Paraguajit.
XS
SM
MD
LG