Ndërlidhjet

NABLUS/BREZI I GAZËS


Trupat izraelite vranë një palestinez që përpiqej të kalojë një pikë kontrolli afër Nablusit në Bregun perëndimor, kurse disa orë më herët dy ushtarë izraelitë u vranë dhe katër u plagosën në një pritë në Brezin e Gazës.
XS
SM
MD
LG