Ndërlidhjet

TOKIO/SEUL


Shtetet e Bashkuara dhe Brazili i vazhdojnë garat e mëtejme në kampionatin botëror.
Shtetet e Bashkuara e mundën Meksikën 2 me 0.
Rezultati identik ishte edhe në ndeshjen Brazili-Belgjika.
XS
SM
MD
LG