Ndërlidhjet

TOKIO/SEUL


Shtetet e Bashkuara dhe Brazili i vazhdojnë garat e mëtejme në kampionatin botëror.
Shtetet e Bashkuara e mundën Meksikën 2 me 0.
Me të njëjtin rezultat edhe Brazili ngadhnjeu kundër Belgjikës.
XS
SM
MD
LG