Ndërlidhjet

AMAN


Presidenti i Egjiptit Hosni Mubarak dhe mbreti i Jordanit Abdullah do ti diskutojnŽ sot zhvillimet e fundit nŽ Lindjen e Mesme dhe rifillimin e procesit paqŽsor midis Izraelit dhe palestinezŽve.
Bisedimet e sotme zhvillohen pas paralajmŽrimeve tŽ presidentit amerikan pŽr njŽ plan tŽ ri paqŽsor nŽ Lindjen e Mesme.
XS
SM
MD
LG