Ndërlidhjet

PRAGň


TetŽ reprezentacionet garuese nŽ kampionatin botŽror tŽ futbollit pŽrgatiten pŽr ndeshjet e Áerekfinales qŽ do tŽ mbahen tŽ premten dhe tŽ shtunŽn.
Koreja e Jugut do tŽ luajŽ kundŽr SpanjŽs, Turqia do tŽ ndeshet me Senegalin, Brazili me AnglinŽ, kurse ekipi i Shteteve tŽ Bashkuara me ekipin e GjermanisŽ.
XS
SM
MD
LG