Ndërlidhjet

UASHINGTON


Komitete të Kongresit të Shteteve të Bashkuara po mbajnë seanca dëshmishë me dyer të mbyllura lidhur me sulmet terroriste të 11 shtatorit.
Drejtori i CIA-s, George Tenet, dhe Drejtori i FBI-së, Robert Mueller, ishin në mesin e atyre që kanë dëshmuar dje dhe njoftohet se kanë dhënë përshkrim të hollësishëm lidhur me komplotin e 11 shtatorit kundër Amerikës.
XS
SM
MD
LG