Ndërlidhjet

ZAGREB


Konferenca dy-ditëshe e NATO-s, e fokusuar në stabilitetin dhe bashkëpunimin në Evropën jug-lindore, sot i fillon punimet në kryeqytetin e Kroacisë.
Në konferencë do të merr pjesë edhe sekretari i përgjithshëm i NATO-s George Robertson.
XS
SM
MD
LG