Ndërlidhjet

SRINAGAR


Tre ushtarë të Indisë janë vrarë, kur një automjet ushtarak ka hasur në minë në zonën e Kashmirit të kontrolluar nga India.
Më parë, të paktën 22 persona, 4 oficerë dhe 18 kalimtarë të rastit, u plagosën nga shpërthimi i granatës, që e kishin hedhur militantët e dyshuar islamikë në pjesën indiase të Kashmirit.
XS
SM
MD
LG