Ndërlidhjet

TIRANË


Është kthyer sot në mesditë në Shqipëri familja mbretërore, së bashku me Leka Zogun, pas gati 63 vitesh mërgimi.
Familja mbretërore është pritur nga një numër simpatizantësh nga pjesë të ndryshme të vendit dhe të ardhur me këtë rast nga diaspora.
XS
SM
MD
LG