Ndërlidhjet

TIMPU


Ndërsa ndeshja finale për Kampionin e Botës në Futboll mbahet të djelën, ekipet e Monseratit dhe Butanit do të ndeshen për titullin e ekipit më të dobët në botë.
Këto dy ekipe janë klasifikuar të fundit nga FIFA, struktura më e lartë drejtuese e futbollit.
XS
SM
MD
LG