Ndërlidhjet

BEOGRAD


Koalicioni qeveritar në Serbi ka kërkuar nga parlamenti që të hetojë lidhur me të dhënat se ushtria dhe ndihmësit e presidentit jugosllav, Vojisllav Koshtunica, kanë dashur të bastisin zyrtat e qeverisë vitin e kaluar.
XS
SM
MD
LG