Ndërlidhjet

HAVANË


“Rusia, bëri aleancë me Shtetet e Bashkuara, dhe ka tradhtuar Kubën, duke thyer marrëveshjet tregtare dhe të tjera marrveshje pas rënies së Bashkimit Sovjetik”, ka thënë udhëheqësi kubanez, Fidel Kastro, për një gazetë komuniste kubaneze.
XS
SM
MD
LG