Ndërlidhjet

KAJRO


Një grup senatorësh amerikanë të drejtuar nga senatori Bob Graham, shefi i komitetit të Inteligjencës në senat, kanë biseduar sot me presidentin egjiptian Hosni Mubarak, rreth rrethanave të cilat çuan në sulmet terroriste dhe si mund të mënjanohen tragjedi të ngjashme në të ardhmen.
Senatorët amerikanë do të vizitojnë dhe Izraelin dhe territoret palestineze.
XS
SM
MD
LG