Ndërlidhjet

ARIZONA


Autoritetet në shtetin ameikan Arizona, kanë ndaluar një zjarrfikës, të akuzuar si shkaktar të zjarrit që dogji 400 shtëpi dhe rreth 170 mijë hektarë tokë, në pjesën lindore të këtij shteti.
XS
SM
MD
LG