Ndërlidhjet

BUDAPEST


19 turistë polakë e kanë humbur jetën dhe 32 janë lënduar nga përmbysja e një autobusi në afërsi të liqenit Balaton.
Autobusi qarkullonte nga Budapesti në Zagreb.
XS
SM
MD
LG