Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Presidenti i Pakistanit Pervez Musharraf sot i hodhi poshtë spekulimet se kryeterroristi Osama bin Laden fshihet në Pakistan.
“Nëse ai do të ishte gjallë dhe do të sillej me shoqëruesit e vet, ne do ta kishim vërejtur. Prandaj mendoj se Osama bin Ladeni nuk mund të jetë në Pakistan”, tha Musharraf.
XS
SM
MD
LG