Ndërlidhjet

JERUSALEM


Armata izraelite ka bërë thirrje për mobilizimin e mijëra rezervistëve të tjerë, për të vazhduar operacionet luftarake në territoret palestineze.
Raporti u bë publik pas vërsuljeve në Bregun Perëndimor, dhe arrestimin e 30 palestinezëve në afërsi të Xheninit.
XS
SM
MD
LG