Ndërlidhjet

SOFJE


Policia e Bullgarisë njoftoi se e ka arrestuar një shqiptar nga Kosova të ndjekur nga Interpoli për 20 krime, përfshirë edhe vrasjen e tre policëve.
I arrestuari kërkohej nga policitë e Gjermanisë, Holandës, Serbisë dhe Austrisë për krime, trafikim të drogës, falsifikime dhe vrasje.
XS
SM
MD
LG