Ndërlidhjet

PRAGË


Agjencitë e lajmeve informojnë për reagime pozitive lidhur me zgjatjen e misionit paqeruajtës në Bosnjë deri më 15 Korrik. Ky zhvillim është mirëpritur nga Bashkimi Evropian, nga ministria e jashtme e Bosnjës dhe nga ministri i jashtëm gjerman, Joschka Fisher.
XS
SM
MD
LG