Ndërlidhjet

KABUL


Korrespondenti ynë në kryeqytetin afgan njofton se misioni për gjetjen e fakteve rreth incidentit në provincën Uruzgan, i ka raportuar sot presidentit Karzai. Ministri i jashtëm afgan, Abdullah Abdullah dhe gjenerali amerikan, Den MekNill po transmetojnë në një konferencë për shtyp, të dhënat e misionit.
XS
SM
MD
LG