Ndërlidhjet

ZAGREB


Udhëheqësi shpirtëror i Tibetit në mërgim, Dalai Lama, arrin sot për një vizitë katër-ditëshe në Kroaci, ku dhe planifikon të festojë 67 vjetorin e lindjes.
XS
SM
MD
LG