Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


6 ushtarë e policë rus janë vrarë në 24 orët e fundit në përplasje me rebelët në Çeçeni, ka bërë të ditur një zyrtar në administratën pro ruse në Çeçeni.
70 vetë janë arrestuar nga forcat ruse në Urus Martan, Gudermes dhe Grozni, në harkun kohor të 24 orëve të fundit.
XS
SM
MD
LG