Ndërlidhjet

PRISHTINË


Forcat ndërkombëtare në Kosovë kanë zbuluar sasi të mëdha armatimi në enklavën serbe në Prilluzhë.
Burimet e KFOR-it në Mitrovicë thanë se janë zbuluar disa dhjetra bomba, projektile anti-tank, mijëra plumba dhe armë të tjera.
XS
SM
MD
LG