Ndërlidhjet

SARAJEVË


Trupat e NATO-s dhe policia e Bosnjes i zhvillojnë hetimet rreth një komploti të dyshuar për vrasjen e komandantit amerikan të forcave të SFOR-it.
Hetimat e pasuan arrestimin e një snajperisti të dyshuar në prag të vizitës së gjeneral-lejtnant John Sylvester në qytetin e Mostarit.
XS
SM
MD
LG