Ndërlidhjet

KABUL


Qeveria afgane do të kërkojë ndihmë nga Forcat Ndërkombëtare të Sigurisë për të gjetuar vrasësit e zëvendës-shefit të qeverisë Haji Abdul Qadir.
Zëdhënësi Fazel Akbar tha se ndihma e ISAF-it do të sigurojë që hetimet të jenë të pa-anshme, të drejta dhe profesionale.
XS
SM
MD
LG