Ndërlidhjet

MOSKË


Mbreti Abdullah i Jordanisë pritet të bisedojë sot me krerët më të lartë të shtetit rus rreth Irakut dhe rifillimit të bisedimeve izraelito-palestineze të paqes.
Rusia dhe Shtetet e Bashkuara janë bashkë inicijuese të procesit të paqes në Lindjen e Mesme.
XS
SM
MD
LG