Ndërlidhjet

NIKOZI


Shefi i shtatmadhorisë së ushtrisë së Qipros dhe 4 oficerë tjerë e kanë humbur jatën nga rrëzimi i një helikopteri ushtarak në veriperëndim të ujdhesës.
Gjenerali Evangelos Florakis e humbi jetën sot në mëngjes në sektorin ku po mbaheshin stërvitje ushtarake.
XS
SM
MD
LG