Ndërlidhjet

MILANO


Policia italiane ka arrestuar 8 persona nga Afrika e Veriut të dyshuar për fallsifikim të dokumentave identifikuese për anëtarë të rrjetit terrorist të Al Kaidës, përfshirë dhe disa nga terroristët që realizuan sulmet e 11 shtatorit në Shtetet e Bashkuara.
XS
SM
MD
LG