Ndërlidhjet

KARAÇI


Shërbimi informativ i Pakistanit ka bërë të ditur se në afërsi të Karaçit, herët në mëngjes, ka arrestuar 3 pjestarë të Al Kaidës, në mesin e të cilëve dhe sheikun Ahmet Salen. Besohet se sheiku Ahmet Salen ishte këshilltar financiar i Osama Bin Ladenit
XS
SM
MD
LG