Ndërlidhjet

UASHINGTON


Zëvendës sekretari amerikan i mbrojtjes Paul Wolfovitz sot do të udhëtojë në Turqi dhe Afganistan për të diskutuar luftën kundër terrorizmit.
Burimet e Pentagonit thanë se vizita e planifikuar që më parë, është shtyrë shkaku i problemeve shëndetësore të kryeministrit turk Bulent Ecevit.
XS
SM
MD
LG