Ndërlidhjet

UASHINGTON


Zëvendës-sekretari amerikan i mbrojtjes Paul Volfovitz do të udhëtojë në Turqi dhe Afganistan për të diskutuar rreth luftës kundër terrorizmit.
Burime në Pentagon thanë se vizita e planifikuar muaj më parë, ishte shtyrë disa herë për shkak të problemeve shëndetësore të kryeministrit turk.
XS
SM
MD
LG