Ndërlidhjet

VUSHTRI


Policia dhe paqeruajtës të NATOs kanë kryer një operacion të gjerë për të shkatërruar bimë të marihuanës, që siç thonë ata, kultivoheshin në fushat e Vushtrisë.
Zëdhënësi i policisë ndërkombëtare, Xhon Çapman, tha se paqeruajtësit i patën zbuluar bimët narkotike gjatë një patrullimi, dy javë të shkuara.
XS
SM
MD
LG