Ndërlidhjet

BERLIN


Mijëra entuziastë të manifestimeve dhe muzikës tekno, po grumbullohen në Berlin për të marrë pjesë në të për-vitshmen “Love parade” apo “Manifestimi i dashurisë”. Organizuesit presin një numër më të vogël pjesëmarrësish, për shkak të frikës nga sulmet terroriste.
XS
SM
MD
LG