Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Persona të panjohur kanë hedhur një granatë dore mbi një grup turistësh, duke plagosur shtatë gjermanë, një austriak dhe një slloven si dhe tre shoqëruesit e tyre pakistanezë.
Të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetën dhe nën kujdesin e personelit mjekësor në spitalin e qytetit Mansera.
XS
SM
MD
LG