Ndërlidhjet

BERLIN


Rreth 400 mijë entuziastë të manifestimeve dhe muzikës tekno, u grumbulluan në Berlin në të për-vitshmen “Love parade” apo “Manifestimi i dashurisë”.
Organizuesit thanë se frika nga aktet terroriste frenoi tubimin e një numri më të madh njerëzish.
XS
SM
MD
LG