Ndërlidhjet

ISLAMABAD


4 ushtarë afganë janë vrarë dhe 6 janë plagosur kur makinën e tyre e goditi një raketë e shkrepur nga sulmues të panjohur.
Ushtarët patrullonin në një shkretëtirë, në kërkim të trafikantëve të dyshuar.
XS
SM
MD
LG