Ndërlidhjet

MOSKË


Rebelët çeçenë kanë vrarë 3 policë çeçenë pro –rusë në 2 sulme të veçanta që kanë ndodhur mëngjesin e sotëm, kanë bërë të ditur mediat ruse.
Ushtarët rusë dhe policët çeçenë pro administratës së Moskës përballen me sulme të përditshme nga ana e rebelëve çeçenë.
XS
SM
MD
LG