Ndërlidhjet

SARAJEVË


Presidentët e Bosnjes, Kroacisë dhe Jugosllavisë firmosën në Sarajevë një deklaratë të përbashkët përmes së cilës zotohen të forcojnë bashkëpunimin rajonal.
XS
SM
MD
LG