Ndërlidhjet

BISHKEK


Sekretari amerikan i Thesarit, Paul O’Neil, ka biseduar me presidentin e Kirgizstanit mbi reformën ekonomike në vend dhe zhvillimin e biznesit.
O’Neil ka falenderuar presidentin kirgiz për mbështetjen e dhënë në luftën kundër terrorizmit.
XS
SM
MD
LG