Ndërlidhjet

BERLIN


Kryeministri i Kosovës Bajram Rexhepi ka premtuar të bëjë më shumë në luftën kundër krimit të organizuar dhe trafikimit ilegal të femrave në Kosovë.
Pas takimit të djeshëm me ministrin e jashtëm gjerman Joschka Fischer, Rexhepi tha se ai dhe kryeadministratori Mihail Steiner kanë rënë dakord për politikën e “tolerancës zero” në luftën kundër krimit dhe korrupsionit.
XS
SM
MD
LG