Ndërlidhjet

TIRANË


Zëvendës kryetari i Bankës Botërore Johanes Lin do të fillojë sot vizitën në Shqipëri, pas vizitave në Bosnje dhe Kosovë.
Dje në Prishtinë, Johanes Lin tha se Banka Botërore do të vazhdojë me ndihmat për ndërtimin e magjistrales Prishtinë-Durrës.
XS
SM
MD
LG