Ndërlidhjet

BRUKSEL


Bashkimi Evropian e ka paraqitur planin në vlerë prej 200 milionë euro për të ndihmuar studentët e huaj, për studime të rregullta dhe post diplomike në Evropën perëndimore.
Programi parasheh dhënien e mbi 4 mijë bursave, në vlerë prej 1.600 euro në muaj.
XS
SM
MD
LG