Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtetet e Bashkuara kanë thënë se Izraeli dhe
palestinezët duhet të ndajnë përgjegjësinë për t’i
dhënë fund ciklit të dhunës dhe të zotohen për të
ndihmuar krijimin e shtetit palestinez me mjete
paqësore.
XS
SM
MD
LG