Ndërlidhjet

NJU DELHI


Sekretari i jashtëm britanik, Xhek Stro, filloi sot
bisedimet me zyrtarët në Nju Delhi lidhur me mosmarrëveshjet e vazhdueshme ndërmjet Indisë dhe Pakistanit.
Stro është takuar me këshilltarin e sigurisë nacionale, Brajesh Mishra dhe gjatë ditës pritet të takoj ministrin e jashtëm të Indisë, Xhasvan Sing.
XS
SM
MD
LG