Ndërlidhjet

MADRID


Një aeroplan kolumbian me 150 pasagjerë në bord, kreu një zbritje emergjente në rrethinat e Madridit, pasi ekipi konsideroi se një pasagjer agresiv po tentonte të rrëmbente avionin. Policia spanjolle njofton se burri dukej të ishte i pirë dhe dispononte një numër armësh të ftohta, por nuk i ishte afruar kabinës së pilotit.
XS
SM
MD
LG