Ndërlidhjet

TBILISI


Mbi 100 oficerë të njësive elite të Gjeorgjisë kanë paraqitur sot dorëheqjet, në shenjë proteste ndaj kushteve të punës dhe jetesës.
XS
SM
MD
LG